Як це працює

        Торгова марка “ТУР-КОЛЕКШН” представляє новий унікальний проект “Паспорт Мандрівника”!!!

Українська земля багата цікавими туристичними об’єктами, про які ми, українці, не завжди знаємо. Тому, наша команда поставила перед собою мету: сприяти розвитку вітчизняного туризму, допомагати пізнавати історію власного народу та надзвичайних місць України.
           Паспорт Мандрівника – це чудова нагода закарбувати у пам’яті не тільки приємні моменти та емоції, але й зберегти частинку цих вражень собі, у вигляді марочки та магніту.

Твій власний Паспорт Мандрівника розповість друзям про географію та історію твоїх подорожей краще за будь-які слова, а тобі особисто допоможе зберегти отримані враження і незабутню атмосферу відвіданих куточків України. А також ти зможеш легко планувати нові мандри!

        Для створення власної історії подорожей необхідно мати:

  • Паспорт Мандрівника, захищений унікальним номером та голограмою, у який вносяться особисті дані власника, вклеюються зібрані ним колекційні марки та вписуються дати подорожей.
  • Колекційна марка+магніт: Марка – вклеюється власником у Паспорт, як підтвердження відвідування ним того чи іншого туристичного об’єкта України. Магніт йде в особисту колекцію власника Паспорта.

   Паспорт, колекційні марки з магнітами можна придбати у музеях, зоопарках, заповідниках, інших туристичних об’єктах, в екскурсоводів та у сувенірних крамничках, які знаходяться поруч з об’єктами, яким присвячені марки&магніти.
     Власник “Паспорта Мандрівника”, подорожуючи та збираючи власну колекцію, має можливість брати участь в ексклюзивних акціях та розіграшах цінних подарунків, які проводяться для всіх учасників проекту.

 

Відвідай та підпишись на наші офіційні групи Вконтакті   та Facebook  !!!
Будь в курсі останніх новин та ділись з іншими своїми захоплюючими подорожами;)

 

Найбільш задавані запитання (FAQ)
Як користуватися Паспортом Мандрівника? (перші кроки)
1. Ретельно заповніть всі поля на сторінці № 1. 2. Вклейте Ваше фото з посмішкою:) (розмір 3х4 см). 3. Поверх фото, на позначеному місці наклейте голограму. УВАГА! Для наклеювання голограми у вас  є лише одна спроба! При відклеюванні її від паперу руйнується захисний шар і голограма стає недійсною. 5. Поставте Ваш підпис у відповідному рядку. 6. Вклейте Вашу першу марку (просто лизнувши її на звороті) і впишіть дату. 7. Створіть особисту сторінку на сайті для участі у розіграші цінних призів, а також для того, щоб отримувати останні новини про Паспорт Мандрівника!
Важливо знати, що Паспорт Мандрівника вміщує у себе 220 колекційних марок!!! Якщо Ви є тим мандрівником, який повністю заповнив свій Паспорт марками, пришліть нам на e-mail ([email protected]) фото, які це підтверджують і ми безкоштовно гарантовано вишлемо Вам новий Паспорт Мандрівника, щоб Ви продовжили створювати власну історію незабутніх подорожей Україною!
  • Ви можете замовити їх на нашому сайті online (опція можлива лише для зареєстрованих користувачів). Додаєте потрібні Вам марки&магніти та Паспорт у “кошик”, оформлюєте та оплачуєте замовлення і протягом найближчих кількох днів отримуєте замовлення поштою.
  • Ви можете придбати Паспорт Мандрівника та колекційні марки у торгових точках, вказаних на цьому сайті у розділі “де придбати?”, також усі точки продажу позначені на карті значком 00550. А ще у розділі “магніти/марки” на сторінці кожного об’єкта вказано “Де придбати? ТУТ“. Пам’ятайте, що інформація про нові туристичні об’єкти, яким присвячені марки&магніти та точки їх продажу постійно оновлюється!!!
Ця умова важлива для тих, хто бажає взяти участь в Акції з нагоди старту проекту, а також у подальших розіграшах та акціях. Нам необхідна така інформація, для об’єктивного та справедливого визначення переможців. Адже, у таких розіграшах зможуть взяти участь тільки ті мандрівники, які особисто відвідали ті чи інші куточки нашої України і можуть це підтвердити власними фотографіями з мандрівок (це може бути Ваша світлина на фоні туристичних об’єктів, фото квитків). Ці фото не будуть ніде опубліковуватись! Проте, якщо Ви бажаєте просто збирати власну колекцію марок у свій Паспорт Мандрівника і інші можливості та опції, які ми пропонуємо нашим мандрівникам, Вас не цікавлять, можете просто при оформленні замовлення online вказати це у полі “Коментар до замовлення”, тоді завантаження фото не буде для Вас обов’язковою умовою отримання замовлення.